Lëkura

Adrola Dushi ka një lëkurë rrëzëllitëse falë mjaltit dhe limonit

Shkruar nga Anabel

10 Janar 2020

Adrola Dushi ka një lëkurë rrëzëllitëse falë

Adrola Dushi, sigurisht edhe falë mrekullisë gjenetike, ka një lëkurë zilepsëse: nuk ka rrathë poshtë syve, nuk ka qese, nuk ka akne dhe shkëlqen aq sa duhet. Me fjalë të tjera – perfekte.

Modelja tregoi për Anabel.al se produkti që bën mrekulli për lëkurën e saj, paaaak të thatë, është mjalti. “Lëkurën e lyej me mjaltë një herë në javë. E mbaj 20 minuta dhe më pas e shpëlaj me ujë të ftotë,” tha ajo. “Mua më bën shumë mirë mjalti.”

Po për puçrrat? “I bëj vetëm me limon,” u shpreh modelja.

Ndërkohë ju mbani shënime edhe nga artikujt e mëposhtëm:

MOS I HUMBISNI