Muzika

Finalistët e ‘Festivalit të Këngës’: Votoni të preferuarit tuaj

Shkruar nga Anabel

21 Dhjetor 2019

Finalistët e ‘Festivalit të Këngës’: Votoni

Gjatë emisionit “Aperitiv Fest” në RTSH, suedezi Christer Bjorkman, këngëtar dhe producent televiziv, zbuloi emrat e 12 finalistëve të “Festivalit të Këngës”. Në finale mungojnë emra si Renis Gjoka, Wendi Mancaku, Kastro Zizo, Kanita etj. Listën me pretendentët për çmimin e parë e gjeni në vijim, ku mund të votoni (më shumë se dy herë) për të preferuarin/ën tuaj.