Shtepia VIP

Dhurata e hekurosjes së lehtë

Shkruar nga Anabel

20 Dhjetor 2019

Dhurata e hekurosjes së lehtë

Sezoni i festave është këtu! Të gjithë e kemi zbukuruar shtëpinë, kemi bërë planet për pushimet, kemi bërë gati dhuratat dhe listat e ftuarve në tryezën e Viti të Ri!

Por është e pashmangshme të mos stresoheni kur mendoni për punët e shtëpisë, duke përfshirë dhe hekurosjen, kur në fakt mund t’i mbaronit shumë më shpejtë.

Duhen larë dhe hekurosur të gjitha. Nuk ka më asnjë justifikim që rrobat e dimrit të qëndrojnë në fund të dollapit, perdet nëpër dritare duhen të jenë të lara dhe shumë e shumë të tjera.

Sigurisht që një pirg i madh me rroba nuk do t’ju ndihmojë të kaloni urrejtjen që keni për hekurosjen.
Nëse jeni të lodhur duke harxhuar orë të tëra mbi një tavolinë hekurosje, duke u përpjekur në mënyrë të dëshpëruar që bluzat dhe fundet tuaja të mos kenë asnjë rrudhë, atëherë kemi lajme të mira për ju.

Dhurata e hekurosjes së lehtë

Me Hekurin me Kaldajë Philips PerfectCare, do të përjetoni eksperiencën më të mirë në hekursoje duke ju dhënë kombinimin perfekt midis ngrohjes dhe avullit, për heqjen e shpejtë të rrudhave. Avulli i fuqishëm dhe i vazhdueshëm punon më shpejtë se një hekur me avull të thjeshtë duke hequr rrudhat e thella dhe zhubrosjet. Perfekte dhe për hekurosje vertikale.

Dhurata e hekurosjes së lehtë

Dhurata e hekurosjes së lehtë

Dhurata e hekurosjes së lehtë

Teknologjia inteligjente OptimalTemp mbron rrobat tuaja duke vendosur temperaturën perfekte pavarsisht tipit të copës, madhje dhe për ato më delikatet.

Dhurata e hekurosjes së lehtë

Dhurata e hekurosjes së lehtë

Ka dhe shumë karakteristika të tjera inovative që e bëjnë Hekurin me Kaldajë Philips PerfectCare zgjedhjen e përsosur për kujdes të shpejtë dhe efikas për të gjitha veshjet tuaja.

Kur bëhet fjalë për pajisje, çdo kompani do të thotë që produkti i tyre është më i miri. Prandaj është më mirë që të pyesim njerëz që e kanë përdorur hekurin dhe të na tregojë për përvojën e tyre me Hekurin me Kaldajë Philips PerfectCare Elite.

Orgesa Zaimi

Dhurata e hekurosjes së lehtë

Hekuri Philips me Kaldajë është me të vërtetë novacion për proçesin e hekurosjes, me më pak kohë dhe përpjekje ua bën jetën më të mirë.

Më pelqen që hekuri me Kaldaje Philips është inteligjent dhe e njeh copën sapo vendoset në të. Më pelqen që nuk djeg sepse nga historia ime me kemishat e burrit kjo eshte nje zgjidhje e duhur per te ruajtur edhe nje martese te lumtur
Tani une hekuros me qejf nderkohe qe me para e urreja hekurosjen. Askush sme ndal me nje hekur Philips ne dore

Aulona Musta

Dhurata e hekurosjes së lehtë

Hekuri me Kaldajë Philips është eksperienca ime e parë në përdorimin e hekurit me kaldajë, dhe them me bindje që më ka bërë shumë përshtypje! Vetë procesi, tashmë është shumë i lehtë dhe i këndshëm. Më pëlqen rehatia që më ofron fakti se hekuri s’do të më djegë rrobat, siguri e cila për mua është goxha avantazh! Pa patur nevojë të gradosh temperaturën për materiale të ndryshme. Hekurosje thjesht perfekte!

Iva Tico

Dhurata e hekurosjes së lehtë

Kur mora hekurin me kaldajë Philips, në fillim, isha skeptike, por që me përdorimin e parë jam habitur. Pa pasur nevojë për ta ndërruar temperaturën për materiale të ndryshme, falë teknologjisë OptimalTemp, hekurosja nuk ka nevojë më për shumë kohë dhe është 100% pa djegie. Mjafton t’i kalosh njëherë sipër veshjes dhe rrudhat zhduken menjëherë! Përveçse ju kursen shumë kohë është i butë edhe në copat më delikate, duke ju ofruar përvojën më të mirë në hekurosje. Une ua rekomandoj me bindje të plotë!

Klikoni në http://www.ironing.philips.com.al/ për të parë gamën e plotë të Hekurave Philips me Kaldajë.