Celebrity Style

Fustani i Kim Kardashian për ditëlindjen e Diddy-t ishte një perlë!

Shkruar nga Anabel

15 Dhjetor 2019

Fustani i Kim Kardashian për ditëlindjen e Diddy-t ishte një

Dje mbrëma, më 14 dhjetor, Diddy festoi ditëlindjen e tij të 50 dhe bëri bashkë miq të famshëm e jo të famshëm. Dy prej tyre ishin Kim Kardashian dhe Kanye West.

Kim zgjodhi një fustan fantastik me korse, bisht të gjatë, shpatulla të rëna dhe material të butë ngjyrë kremi. Çantëza kishte formën e një guri të lëmuar.

Fustani i Kim Kardashian për ditëlindjen e Diddy-t ishte një

Ca mund të thonë që Kim ngjan si nuse, si perlë dhe si një gotë shampanje, por a nuk është kompliment të të quajnë nuse, perlë dhe shampanjë?

Fustani i Kim Kardashian për ditëlindjen e Diddy-t ishte një

Thuhet se fustani marrë nga arkivat e Vivenne Westwood.