KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Top List

Çfarë t’u dhuroni burrave në jetën tuaj

Shkruar nga Anabel

11 Dhjetor 2019

Burrat janë të vështirë. Jo vetëm në përgjithësi, por edhe kur vjen puna te dhuratat. Prandaj, nëse nuk dini ç’dreqin t’u blini për festa, lexoni më poshtë. Në mos një ide, tjetra do ju pëlqejë.

1. Apple AirPods ose AirPods Pro

2. Një pulovër kashmiri

3. Makinë profesionale rroje

4. Boks i lëvizshëm

5. Xhup

6. Fitbit Versa 2 Smartwatch

7. Orë klasike dore

8. Penjuar

9. Një çantë lëkure udhëtimesh

10. Varëse e personalizuar

11. Set çarçafësh dhe kuvertë

12. Set pjatash

13. Ditar për vitin 2020

14. Rrip lëkure firme

15. Valixhe

16. Art në kornizë

17. Një libër nga autori i preferuar

18. Set për përkujdesjen ndaj lëkurës

19. Abonim në palestër/Netflix

20. Një udhëtim brenda ose jashtë vendit

MOS I HUMBISNI