Celebrity

Chris Brown bëhet baba me ish të dashurën: Ja si quhet vogëlushi

Shkruar nga Anabel

11 Dhjetor 2019

Chris Brown bëhet baba me ish të dashurën: Ja si quhet

Chris Brown është bërë baba për herë të dytë.

Këngëtari dhe ish e dashura e tij, Ammika Harris, u bënë prindër të një djali, i cili u lind më 20 nëntor. Sot, ai postoi foton e parë të bebushit, bashkë me emrin.

Në foton bardhë e zi shfaqen këmbët e djalit, ndërsa në përshkrim bëhet i ditur emri: Aeko Catori Brown.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

AEKO CATORI BROWN

A post shared by CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial) on

Imazhi mendohet të jetë nga një set fotografik, fotoja e parë e të cilit u postua më 20 nëntor. Në foton e publikuar asokohe, Chris duket i buzëqeshur, duke parë djalin e sapolindur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

11-20-2019

A post shared by CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial) on

Aeko ka një motër të madhe 5-vjeçare të quajtur Royalty, nëna e të cilës është Nia Guzman.

MOS I HUMBISNI