Instagramming

Dojna Mema në zi: Moderatorja humb të atin

Shkruar nga Anabel

8 Dhjetor 2019

Dojna Mema në zi: Moderatorja humb të atin

Mësohet se babai i moderatores Dojna Mema, Bujar Mema, është ndarë nga jeta. Lajmin e dha e bija, përmes një postimi në Instagram.

Nën një video të momenteve më të bukura me të atin, Dojna shkruan: “Nuk le asnjë sekondë pa jetuar plotësisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jetën me një kupë! Për ata që njohën Bujarin e Interpolit, ky është Babi i familjes.

P.S.: Ti e di, gjithmonë bashkë, gjithmonë një shpirt për katër.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

Sipas profilit të tij në Linkedin, Bujar Mema punonte prej 16 vitesh në NCB Interpol në Tiranë. Ai la pas bashkëshorten dhe dy fëmjë. U prehtë në paqe.

MOS I HUMBISNI