Red Carpet

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music Awards

Shkruar nga Anabel

25 Nëntor 2019

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Dje mbrëma, në Microsoft Theater në Los Angeles, u mbajt ceremonia e 47 e American Music Awards, ku u ndanë çmime për artistët dhe albumet më popullorë të 2019-s. Për të nominuarit, çmimet dhe performancat, klikoni këtu. Për veshjet në tapetin e kuq, rrëshkisni më poshtë.

Dua Lipa

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Kesha

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Christina Aguilera

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Billy Porter

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Billie Eilish

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Maya Hawke

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Katherine Langford

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Ciara

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Lizzo

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Selena Gomez

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Taylor Swift

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Jenna Dewan

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Heidi Klum

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Lil Nas X

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Constance Wu

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Big Freedia

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

Sofia Carson

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të American Music

MOS I HUMBISNI