TV Mania

Modelja shqiptare i troket pragut, ta dëgjojë dera: ‘E mirëpres martesën’

Shkruar nga Anabel

14 Nëntor 2019

Modelja shqiptare i troket pragut, ta dëgjojë dera: ‘E

Porsi pararendëset e saj, Vilma Masha dhe Marsela Çibukaj, Kristina Baki i la të dashurit të kuptojë se është gati për një propozim për martesë. Gjatë një interviste në “Ftesë në pesë,” modelja foli për mikeshën e ngushtë, Adrola Dushin dhe djalin e saj. Nga këtu, gjithë hijeshi, biseda kaloi në fëmijët e ardhshëm të Kristinës dhe martesën.

“Nuk i mendoj të largëta [planet për martesë], por kur të vijnë. I mirëpres. Ishte një trokitje për derën të dëgjojë...” tha ajo.

“Kur isha e vogël luaja me kukulla që të mësoja si të kujdesesha për fëmijën tim kur të rritesha. Mendoj se jam rritur tani, ka ardhur momenti. Kam shumë dëshirë, po kur të bëhet mbarë. Duhet të martohem njëherë, pastaj fëmijët.”

Mos kërkoni më shumë se detajet e tjera do t’i thotë ftesës tjetër në pesë.

“Pse të mos ketë plane, unë mendoj se jam rritur,” përfundon se argumentuari Kristina. “S’e shoh më veten si të vogël.”

MOS I HUMBISNI