Fitness

Kaq ndryshe: Marsela Çibukaj në super formë

Shkruar nga Anabel

10 Nëntor 2019

Kaq ndryshe: Marsela Çibukaj në super formë

Sot (e diel, 10 nëntor), Marsela Çibukaj dukej ndryshe te “Kënga Magjike”, ku performoi “Thërrime dashurie”, një këngë e kompozuar nga Adi Hila, me tekst të Rozana Radit. Këngëtarja zgjodhi një look ndryshe nga stili i saj i përhershëm, që ka karakteristikë fustanet e gjatë dhe të lirshme si edhe bandanat e lidhura në flokë në formë fjongoje.

Kaq ndryshe: Marsela Çibukaj në super formë

Kaq ndryshe: Marsela Çibukaj në super formë

Fustani i zi asimetrik theksonte akoma më shumë trupin e Marselës pas dobësimit. Në "Pop Culture, në qershor, ajo tregoi se ka eleminuar ëmbëlsirat, por edhe dashuria ka bërë punën e saj. Nuk dimë të themi ende me siguri se ç’dietë specifike ka përdorur dhe/ose ç'aktivitet fizik ka ushtruar këngëtarja për t’u dobësuar, mirëpo në Instagram ndjek këto faqe:

Kaq ndryshe: Marsela Çibukaj në super formë

Artikull i rekomanduar: Dietat që kanë ndjekur VIP-et shqiptare për t’u dobësuar

MOS I HUMBISNI