KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Showbiz dhe TV

Big Mama humb babain

Shkruar nga Anabel

9 Nëntor 2019

Big Mama humb babain

Babai i Big Mamës fatkeqësisht është ndarë nga jeta si pasojë e një sëmundjeje të rëndë. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, përmes një postimi në Instagram.

“Sot në mëngjes, pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë, babai Adi Kasami,” shkruan Big Mama ku fton miqtë dhe familjarët për t’i dhënë lamtumirën e fundit babait të saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BigMama (@bigitos) on

MOS I HUMBISNI