Showbiz dhe TV

Baba për herë të tretë, Kastro Zizo zbulon gjininë e bebit

Shkruar nga Anabel

9 Nëntor 2019

Baba për herë të tretë, Kastro Zizo zbulon gjininë e

Kastro Zizo do të bëhet baba për herë të tretë dhe fëmijët e tij, Dankan dhe Nia do të bëhen me vëlla.

Moderatori dhe këngëtari zbuloi gjininë e fëmijës gjatë një interviste me gazetaren Genta Hodo në “Late Night Shoë. “Unë jam dhe i dashuruar dhe i lumtur. Dhe po pres një fëmijë. Dhe mora vesh dje që e kam çun. Pushkë e fortë,” tha Kastro.

Ai njoftoi se është në pritje të një tjetër fëmije para performancës në “Këngën Magjike” një javë më parë. Sidoqoftë, nuk ka bërë me dije në do të bëhet baba me një nga partneret e mëparshme apo me një të tretë.

MOS I HUMBISNI