KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Flokët

Sado ta doni Billie Eilish, këtë prerje flokësh s’do ia falni dot

Shkruar nga Anabel

7 Nëntor 2019

Sado ta doni Billie Eilish, këtë prerje flokësh s’do ia

Billie Eilish duket mirë çfarëdo që të veshë, qofshin rroba ekstremisht të mëdha, qoftë me rrënjë ngjyrë të gjelbër. Nëse këto zgjedhje stilistike nuk ishin mjaftueshëm të veçanta për ju, Billie preu flokët – të cilët vazhdojnë të kenë rrënjë jeshile – në një model që mund dhe mund të mos e quajmë bishtpëllumb.

17-vjeçarja u shfaq për herë të parë me prerjen e re në LACMA Art + Film Gala në Los Angeles, ku pozoi me ikona si Naomi Campbell, John Legend etj.

Pas galasë, Billie postoi në Instagram gjithë look-un, që konsistonte në një set të bërë posaçërisht për të nga Gucci dhe prerjen... interesante. Këngëtarja nuk qartësoi kujt i takon faji merita për modelin e flokëve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on

Billie s’është e para që i rikthehet modelit të flokëve tejet popullor gjatë viteve ’80. Barbie Ferreira dhe Rita Ora gjithashtu mendojnë se bishtpëllumbi s’është ide e keqe.

MOS I HUMBISNI