Shopping now!

10 çanta që ju bëjnë të dukeni sikur merrni erë nga moda

Shkruar nga Anabel

19 Tetor 2019

10 çanta që ju bëjnë të dukeni sikur merrni erë

Thonë që një aksesor i vetëm, mund të sjellë në vete gjithë veshjen. Ata që e thonë, kanë të drejtë. Çantat e mëposhtme, jemi të bindur, do të kthejnë koka dhe do t’ju kthehen në shqetësim sepse të gjithë do t’ju pyesin ku e ke marrë.

Chylak Feather Trim Bag

10 çanta që ju bëjnë të dukeni sikur merrni erë

E dimë që keni një çantë të thjeshtë të zezë, por a keni një çantë të thjeshtë të zezë me pupla? Sigurisht që jo.

Staud Moon Shoulder Bag

10 çanta që ju bëjnë të dukeni sikur merrni erë

E vetmja çantë që doli fitimtare nga java e modës ishte kjo, në formë gjysmë hëne nga Staud.

Rixo Dora Leather & Calf Hair Bag

10 çanta që ju bëjnë të dukeni sikur merrni erë

Kemi tre sezone që flasim për printet me lëkurë kafshësh dhe mesa duket, s’kanë ndërmend të largohen. Lëkura e zebrës ngjan një e freskët dhe interesante.

Osoi Croc-Effect Crossbody Bag

10 çanta që ju bëjnë të dukeni sikur merrni erë

Ndonjëherë, thjesht të duhet një çantë që mban gjithçka. Kjo lëkurë kafe shkon shumë me pallton klasike që me shumë mundësi e keni tashmë.

Aesther Ekme Demi Lune Leather Bucket Bag

10 çanta që ju bëjnë të dukeni sikur merrni erë

Këtu nisin pyetjet “ku e ke blerë?”

Nanushka Mini Lynee Bucket Bag

10 çanta që ju bëjnë të dukeni sikur merrni erë

Nuk doni të blini diçka lëkure, por s’bini kollaj në kompromis? Nanushka përdor alternativa të lëkurës në veshje dhe aksesorë.

Yuzefi Dip Bag

10 çanta që ju bëjnë të dukeni sikur merrni erë

Për ata që i pëlqejnë të gjitha ngjyrat neutrale dhe s’vendosin dot. Kjo çantë është e zezë, kafe dhe ngjyrë kremi.

Ratio et Motus Mini Twin Shoulder Bag

10 çanta që ju bëjnë të dukeni sikur merrni erë

Një çantë e thjeshtë dhe elegante që mban vetëm gjërat e rëndësishme

Rejina Pyo Olivia Snake-Effect Box Bag

10 çanta që ju bëjnë të dukeni sikur merrni erë

Nëse po kërkoni diçka vërtet të pazakontë.

Wandler Luna Leather Crossbody Bag

10 çanta që ju bëjnë të dukeni sikur merrni erë

Kjo është çanta e preferuar e Instagramit dhe blogereve për momentin.

Dries Van Noten Padded Satin Tote

10 çanta që ju bëjnë të dukeni sikur merrni erë

Vështirë të gjeni një çantë më origjinale se kjo. Plus, sado ta mbushni, nuk do t’ju vrasë shpatullën.