Celebrity

Aktorja tregon momentin kur mësoi për lidhjen e re të ish-burrit!

Shkruar nga Anabel

18 Tetor 2019

Aktorja tregon momentin kur mësoi për lidhjen e re të ish-burrit!

Aktualisht, Jenna Dewan po shijon periudhën e pritjes së ëmbël, nga marrëdhënia me të dashurin e ri, por kjo s’do të thotë që ndarja me Channing Tatum s’i la plagë. Në fund të ditës, sidoqofshin, ndarjet janë të dhimbshme.

Aktorja tregon momentin kur mësoi për lidhjen e re të ish-burrit!

Ndonëse aktorja ka zgjedhur të mos flasë shumë për divorcin e bujshëm,  së fundmi ka treguar veçanërisht ndjesitë e para kur mësoi për lidhjen e re të Channing me dikë tjetër, më saktë Jessie J.

Në librin e ri të saj, (Gracefully You: Finding Beauty and Balance in the Everyday) Jenna shkruan se e mësoi nga interneti lajmin për lidhjen e re të ish-bashkëshortit.

“Po mësoja gjëra për ish-in tim nga interneti.  Isha në avion, e vetme kur zbulova për lidhjen e tij të re.  S’isha në gjendje ta perceptoja drejt situatën në atë moment.”- shprehet ajo.

Përpos kësaj, aktorja pohoi se fillimi i ndarjes ishte shok total për të.

“Ndihesha sikur isha në një dollap të errët dhe përpiqesha të gjeja dritën për të dalë që aty. Një javë më vonë e gjeja veten mirë, me emocione të reja. Më duhej shumë kohë të ulesha vetë me dhimbjen time dhe ta përballoja situatën siç ishte."- vazhdon ajo, por fatmirësisht gjërat ndryshuan kur u njoh me Steve! 

Aktorja tregon momentin kur mësoi për lidhjen e re të ish-burrit!

Sot, është më shumë se gati për familjen e re me të!

MOS I HUMBISNI