Celebrity

Kylie Jenner dhe Travis Scott, sërish bashkë!

Shkruar nga Anabel

18 Tetor 2019

Kylie Jenner dhe Travis Scott, sërish bashkë!

Me shumë gjasa, Kylie Jenner dhe Travis Scott janë sërish bashkë! Të paktën kështu duhet të jetë nëse jetojnë nën të njëjtën çati apo jo?! Burime për TMZ-në, thonë se dyshja kanë kaluar shumë kohë bashkë këto ditë dhe janë ndjerë mirë në shoqërinë e njëri tjetrit që nga momenti i ndarjes.

Reperi duket se pjesën më të madhe të kohës e kalon në shtëpinë e Kylie-it, ku ndodhet gjithashtu vogëlushja e të dyve, Stormi.

Kylie Jenner dhe Travis Scott, sërish bashkë!

Miqtë e çiftit tregojnë se ata po përpiqen ta mbajën shoqërinë e tyre dhe ta përshpejtojnë përmirësimin e marrëdhënies duke qenë se dhe festat e fundvitit janë afër.

Klani Kardashian-Jenner duket se do ta shohë reperin pranë Kylie-t, por vetëm koha do ta tregojë ç’vjen më pas!

MOS I HUMBISNI