KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Instagramming

Me 2 fjali, Luana Vjollca i futi njerëzit keq në mendime!

Shkruar nga Anabel

9 Tetor 2019

Me 2 fjali, Luana Vjollca i futi njerëzit keq në mendime!

Luana bën një postim, ngre një pyetje dhe njerëzit aq duan. S'gjejnë paqe derisa ta marrin vesh ç'është. 

Për të qënë më të qartë: Pak më parë, Luana Vjollca postoi një video ku shfaqet e ulur në një karrige ndërkohë që njerëzit përreth po kujdesen rreth look-ut të saj.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

"Soon...për herë të parë! Kush e gjen çfarë?!"- shkruan Luana dhe fansat s'vonojnë nga aludimet.

Sigurisht, mundësia e parë që përjashtuan është një këngë e re, duke qenë se një eksperiment si ky moderatorja e ka bërë që herët. 

Me 2 fjali, Luana Vjollca i futi njerëzit keq në mendime!

Me 2 fjali, Luana Vjollca i futi njerëzit keq në mendime!

Mendimi i parë i të gjithëve ishte një film! Luana po përgatitet për një film! Çfarë i çoi drejt këtij aludimi, përveç të tjera ishte edhe emoji i përdorur, që tregonte se diçka po xhirohej!

Me 2 fjali, Luana Vjollca i futi njerëzit keq në mendime!

Me 2 fjali, Luana Vjollca i futi njerëzit keq në mendime!

Jo vetëm që shumica mendojnë se Luana do t'i bashkohet ndonjë filmi, por e specifikojnë duke thënë se do të jetë pjesë e kastit të aktorëve në filmin e ri të Ermal Mamaqit.

Me 2 fjali, Luana Vjollca i futi njerëzit keq në mendime!

Të tjerë, imagjinata i çon tek një ndeshje boksi mes saj dhe Marinës, si e ftuar në Klanifornia.

GjithMe 2 fjali, Luana Vjollca i futi njerëzit keq në mendime!

Me 2 fjali, Luana Vjollca i futi njerëzit keq në mendime!

Gjithçka mund të jetë, gjithçka!

MOS I HUMBISNI