KESHILLA PER BLERJET TUAJA
TV Mania

Eduarti uron që Arbana t’i japë fund librit me gatime, se ka hall mos shëndoshet

Shkruar nga Anabel

8 Tetor 2019

Eduarti uron që Arbana t’i japë fund librit me gatime, se ka

Dëgjoni, një partner që gatuan është bekim dhe mallkim. Nga njëra anë, ke gjithmonë për të ngrënë në shtëpi, gjithmonë pjata të shijshme e ndoshta të reja. Nga ana tjetër, ke gjithmonë shumë për të ngrënë në shtëpi dhe janë aq të shijshme, sa humbet kontrollin. Ata që e dinë, e dinë. Eduarti vuan të njëjtin fat në duart e Arbanës

Eduart Grishaj, pas dedikimit të ëmbël që i bëri Arbanës në premierën e “Gjyshja,” shtoi se ajo është “opozitarja dhe kritikuesja e tij më e madhe,” gjatë një interviste në “Ftesë në pesë.” Ata e mbështesin njëri-tjetrin në çdo gjë dhe vërtet, nuk mund ta mbështesësh dikë sinqerisht pa e kritikuar aty ku është nevoja.

“Unë jam një mbështetje shumë e madhe saja te projekti me gatimet që uroj t’i mbarojë sa më shpejt se mos marrim disa kile të tepërta që nuk di kur do i heq,” tha Grishaj. “Fotot ia kam lënë Jonit që unë të mos merrem më me ushqimet e Arbanës se janë aq të mira, sa janë të parezistueshme.”

Disa nga fotot në librin që botohet muajin që vjen i ka realizuar vetë Grishaj, prandaj ia ka lënë Jonit si detyrë.

Tani mendojeni vetë. Vjen në darkë në shtëpi dhe gjen këtë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Dhe këtë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Dhe këtë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Nuk do i hash të gjitha atë darkë dhe të shqetësohesh për shëndetin dhe peshën të nesërmen? Sigurisht që po. Të ndjejmë Eduart.

MOS I HUMBISNI