KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Vip Vanity

Sot mësuam që Jennifer Lopez ka rrudha

Shkruar nga Anabel

5 Tetor 2019

Sot mësuam që Jennifer Lopez ka rrudha

Shpeshherë, Jennifer Lopez, thuajse e pavdekshme, pozon, del, fotografohet pa grim. A thua se është diçka normale (është). Hera e fundit që aktorja dhe këngëtarja doli rrugëve natyrale ishte sot, pas ditës së dytë të xhirimeve të filmit të saj më të fundit “Marry Me.”

Disa nga mediat që e raportuan vunë në dukje faktin që J.Lo ka rrudha nën sy dhe qafë, shoqëruar me habi. Si është e mundur që një grua 50-vjeçare, nënë e dy fëmijëve, ka rrudha? Një pyetje që e ka përgjigjen brenda, sigurisht.

Sot mësuam që Jennifer Lopez ka rrudha

Kjo është ndoshta hera e parë që J.Lo duket sikur ndikohet nga koha. Shikojeni këtu:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Dhe këtu:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Dhe këtu:

Kaq mjafton.

MOS I HUMBISNI