Make-Up

Ky lloj grimi do t'ju frymëzojë për gjithë dasmat që keni në vazhdim!

Shkruar nga Anabel

23 Shtator 2019

Ky lloj grimi do t'ju frymëzojë për gjithë dasmat

Përveç trendeve të reja, artistet pjesëmarrëse në ndarjen e çmimeve Emmy na frymëzuan me modele flokësh dhe llojin më in të grimit; atë natyralin!

Ky lloj grimi do t'ju frymëzojë për gjithë dasmat

Harrojini buzët e kuqe! Ngjyra korale është opsioni i preferuar i VIP-ave, kombinuar me një penel të lehtë. Dhe për informacionin tuaj, Jameela Jamil është lyer vetë! Përsa i përket flokëve, baluket e ndara dhe ondet që humbasin drejt fundit, janë modeli perfekt për dasmën e vjeshtës.

Ky lloj grimi do t'ju frymëzojë për gjithë dasmat

S’ka asgjë të keqe të kombinosh ngjyrën e flokëve me atë të buzëkuqit.

Ky lloj grimi do t'ju frymëzojë për gjithë dasmat

Grimi i fokusuar tek sytë, buzët natyrale dhe flokë të kapura më gjysmë!

Ky lloj grimi do t'ju frymëzojë për gjithë dasmat

Si mund të shkëlqesh në Hollywood? Me një grim dhe flokë të tillë!

Ky lloj grimi do t'ju frymëzojë për gjithë dasmat

Emilia Clarke provon dhe njëherë se një fytyrë e kuruar është make up-i më i mirë! Siç mund ta shihni, buzëkuqi klasik duket se është zëvendësuar nga nuanca portokalli!

Ky lloj grimi do t'ju frymëzojë për gjithë dasmat

Për një make up më dramatik, frymëzohuni këtu!

MOS I HUMBISNI