KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Showbiz dhe TV

Reperi shqiptar fejohet me kushërirën e Nora Istrefit

Shkruar nga Anabel

12 Shtator 2019

Blleki, një nga reperët e PINT, do të fejohet së shpejti me të dashurën e tij, Besa Istrefin. Ata përfliten se janë bashkë që prej fillimit të vitit.

Nëse po pyesni veten kush është njëri dhe kush është tjetri, Blleki është i treti mes Lyrical Son dhe Mc Kreshës në Rruga n’club.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by B L L E K I E K I P A Z E Z (@bllekibllekk) on

Ndërsa Besa Istrefi, është kushërira e Norës dhe Erës, që punon si modele.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by •BESA | ISTREFI• (@besaistrefiii) on

Në një seancë pyetje-përgjigje në Instagram, Besa konfirmoi se do të fejohet për ditëlindje, pra më 10 tetor.

MOS I HUMBISNI