Style Tips

Shiheni mirë këtë fustan: Do ta adhuroni gjatë gjithë vjeshtës!

Shkruar nga Anabel

12 Shtator 2019

Shiheni mirë këtë fustan: Do ta adhuroni gjatë gjithë

Nëse ka një stinë që të ndihmon për të nxjerrë në pah stilin tënd në të veshur, ajo është vjeshta! Dhe nëse shquheni për shije të hollë, do të bini dakord kur të shihni fustanin trend të këtij sezoni! I kuq dhe me motive florale!

Shiheni mirë këtë fustan: Do ta adhuroni gjatë gjithë

Fustanin me ngjyrën që ju shkon të gjithëve mund ta vishni në çdo orë të ditës! Është perfekt për në zyrë, ashtu siç është edhe për në mbrëmje, kombinuar me një palë taka minimaliste.

Shiheni mirë këtë fustan: Do ta adhuroni gjatë gjithë

I gjatë dhe i lirshëm, por njëkohësisht nxjerr në pah më të mirën e siluetës suaj.

Shiheni mirë këtë fustan: Do ta adhuroni gjatë gjithë

Për fanset e fustaneve të shkurtër, ky është perfekti!

Shiheni mirë këtë fustan: Do ta adhuroni gjatë gjithë

Një e kuqe “më e vrarë”, kur vjeshta të jetë në kulmin e saj.

Shiheni mirë këtë fustan: Do ta adhuroni gjatë gjithë

Thjesht chic!

Shiheni mirë këtë fustan: Do ta adhuroni gjatë gjithë

Për muajt festivë zgjidhni këtë! Ju duhen thjesht një palë çizme ose sandale.

Shiheni mirë këtë fustan: Do ta adhuroni gjatë gjithë

MOS I HUMBISNI