Instagramming

Këtë foto të Efehan-it, Almeda jua dedikon gjithë ‘haters-ave’!

Shkruar nga Anabel

28 Gusht 2019

Këtë foto të Efehan-it, Almeda jua dedikon gjithë

Në fakt, qëllimi i fotos ishte krejt tjetër. Almeda Abazi pak minuta më parë, postoi në llogarinë e saj të Instagram-it, një foto të së ëmës, teksa mbante në krahë bebushin disa muajsh.

Këtë foto të Efehan-it, Almeda jua dedikon gjithë

“Nëna! Efehan me gjyshen e tij!”- shkruan ajo, por përpos bukurisë së fotos , janë marrë me një tjetër detaj: gishtin e bebushit.

Këtë foto të Efehan-it, Almeda jua dedikon gjithë

Këtë foto të Efehan-it, Almeda jua dedikon gjithë

Këtë foto të Efehan-it, Almeda jua dedikon gjithë

Efehan, ka pozuar duke nxjerrë gishtin e mesit, me siguri për të mos e marrë mësysh dhe me këtë rast mami Almeda, poston një Instastory (që fillimisht e ka publikuar Ilda, motra e saj), ku shkruan: “Për të gjithë ata që na kanë inat!”

Këtë foto të Efehan-it, Almeda jua dedikon gjithë

Edhe nëse do t’i duhet të merret me haters-at, Almeda zgjedh mënyrën më ëngjëllore për ta bërë, siç është kjo foto e të birit.

MOS I HUMBISNI