KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Rihanna po rikthehet dhe njerëzit po çmenden!

Shkruar nga Anabel

19 Gusht 2019

Rihanna po rikthehet dhe njerëzit po çmenden!

Prej disa kohësh, Rihanna është shkëputur nga muzika për t’u marrë me 100 bizneset e tjera, por dashuria e vjetër mbetet gjithnjë e tillë. Thuhet se këngëtarja është gati për t’u rikthyer me një këngë të re dh e fansat nuk po e mbajnë dot entuziazmin.

Kënga e re mendohet se titullohet “Private Loving” dhe është shkruar nga vetë ajo. Nëse zërat janë të vërtetë, kjo do të jetë kënga e parë solo që Riri këndon që prej 2016-ës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Ende nuk është e qartë sa gjatë duhet të presin fansat për të bekuar sërish veshët me një këngë të re, por e sigurtë është që janë më gati se kurrë. Nga ana tjetër ajo e di fare mirë me çfarë ankthi po e presin të gjithë, prandaj për të mirën e të gjithëve Rihanna e di ç’duhet të bëjë!

Burimi: Elle

MOS I HUMBISNI