KESHILLA PER BLERJET TUAJA
TV Mania

Shumë para dashurisë dhe planeve për martesë, dyshja ishin fansa të njëri tjetrit!

Shkruar nga Anabel

19 Gusht 2019

Shumë para dashurisë dhe planeve për martesë, dyshja ishin

Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha nuk kanë planifikuar asnjë dasmë për momentin, por meqë të gjithë prisnin diçka nga çifti, flasim për historinë e dashurisë.

Gjatë një interviste për "Edicionin Veror" çifti tregoi se shumë përpara se të dashuroheshin, ishin fansa të njëri tjetrit.

"Unë isha fans i saj që kur këndonte Billie Jean tek "The Voice"!"- u shpreh këngëtari duke lënë ~paksa~ të hutuar Marselën pas kësaj deklarate.

Shumë para dashurisë dhe planeve për martesë, dyshja ishin

Asnjërit prej të dyve s'jua kishte marrë mendja se një ditë do të ishin bashkë.

"Absolutisht s'e kishim menduar. U lidhëm para një viti e gjysmë dhe e kemi ujitur këtë lule sikur të ishte hera e parë për ne."- vazhdon ai derisa Marsela ndërhyn për të hequr ca doza romanticiteti.

"Nuk jemi kaq romantik në jetën e përditshme se unë jam nga labëria dhe e ruaj egërsinë, kurse Vitmari është më i ëmbël. U takuam për muzikën, do luanim live bashkë, pastaj nga një kafe lindi muhabeti."- përfundoi Çibukaj.

Shumë para dashurisë dhe planeve për martesë, dyshja ishin

Në fillim të këtij muaji, dyshja u përfol se do të martohen së shpejti, por jo. Deri më tani nuk ka asnjë datë konkrete.

MOS I HUMBISNI