Fitness

Nicole Scherzinger, 41-vjeç ka këtë trup dhe nëse s'i hiqni dot sytë, ju kuptojmë

Shkruar nga Anabel

15 Gusht 2019

Nicole Scherzinger, 41-vjeç ka këtë trup dhe nëse s'i

Nicole Scherzinger, e preferuara e të gjithëve nga The Pussycat Dolls, sot është 41-vjeç dhe ka këtë trup!

Nicole Scherzinger, 41-vjeç ka këtë trup dhe nëse s'i

Ok, s’mund të qetësohemi teksa shohim ato këmbë aq të tonifikuara, por duam të dimë çfarë bën kjo grua që ka këto forma?!

Nicole Scherzinger, 41-vjeç ka këtë trup dhe nëse s'i

USHTRIME, shumë USHTRIME! Këngëtarja prej kohësh është pjesë e jurisë së Australia’s Got Talent dhe kalon shumë orë e ulur, por kjo s’e ndalon të ketë muskujt që ka. Përpos palestrës, ajo e alternon ditën e saj duke bërë joga buzë detit.

41-vjeçarja e ka patur dhe vazhdon ta ketë pjesë shumë të rëndësishme aktivitetin fizik, pasion të cilin e ndan edhe në rrjete sociale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Hidhini një sy si duken ushtrimet që bën ajo, por të jeni të sigurt se ora në palestër nuk është gjithnjë kaq qef sa duket në këtë video.

MOS I HUMBISNI