Celebrity

Cardi B nuk di not, prandaj bëri gjoksin, që të pluskojë në ujë

Shkruar nga Anabel

13 Gusht 2019

Cardi B nuk di not, prandaj bëri gjoksin, që të pluskojë

Kur Instagrami gëlonte nga postimet e trishta për ndarjen e Miley Cyrus dhe Liam Hemsëorth, Cardi B vendosi të ndërhynte dhe të fliste për diçka më të lehtë. Si puna e implanteve të gjoksit. Jo vetëm që i kanë zmadhuar dekoltenë, por e ndihmojnë edhe në një situatë jetë a vdekje.

Cardi postoi një foto të sajën në Instagram me pantallona të kuqe, atlete të bardha e të zeza dhe një bluzë të zezë të tejdukshme. “Nuk di not, prandaj bëra gjoksin, që të pluskoj,” shkruan ajo në përshkrim. Ama, mos e merrni seriozisht. Implantet e gjoksit nuk pluskojnë në ujë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MOSTHATEDCARDI (@iamcardib) on

Në maj, Cardi dha një intervistë për Entertainment Tonight, ku ndër të tjera, foli edhe për zmadhimin e gjoksit pasi lindi të bijën, Kulture. “Ribëra gjoksin,” tha ajo. “Ndihem mirë, por ndonjëherë jo. lëkura është e tërhequr. Vajza më shkatërroi trupin. Është e vërtetë.”

Shpeshherë, reperja është kritikuar për ndërhyrjet kozmetike dhe e kanë këshilluar të stërvitet e të hajë shëndetshëm. Përgjigjja e saj? Perfekte.

“Unë jam në punë 24 orë në ditë. Kështu që jo, nuk kam kohë të stërvitem,” tha ajo. “Unë doja gjëra specifike që nuk realizohen me stërvitje. Si puna e gjoksit. Sado të ushtrohem unë, nuk do të ngrihen papritur. Prandaj duhet të bëja ndërhyrje.”

MOS I HUMBISNI