TV Mania

Armina Mevlani flet për dasmën, fëmijët e Shkëlzen Berishës dhe planet e mëmësisë

Shkruar nga Anabel

13 Gusht 2019

Armina Mevlani flet për dasmën, fëmijët e Shkëlzen

Po, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë ndërmend të martohen, por s’janë akoma gati të thonë publikisht një datë! Të paktën, kështu u shpreh Armina e ftuar në “Pushime on Top”. E pyetur nga Ori Nebijaj në lidhje me jetën e saj private, Mevlani zbuloi se është ende shumë e dedikuar pas lidhjes së saj 7-vjeçare dhe se sigurisht ka plane dasme.

Armina Mevlani flet për dasmën, fëmijët e Shkëlzen

“E kam një ide se ku dua ta bëj apo se si do të organizohet, por s’kam vendosur ende një datë që ta bëj publike.”- u shpreh ajo.

Përpos kësaj, mëmësia është një tjetër dëshirë e bloger-es dhe pse tani për tani është ende herët.

Armina Mevlani flet për dasmën, fëmijët e Shkëlzen

“E mendoj veten nënë. Unë jam e lumtur që Zeni ka dy fëmijë me të cilët unë shkoj shumë mirë dhe i dua jashtë mase. Jam gjithashtu e lumtur të dijë që fëmija im s’do të jetë si unë, por do të ketë shumë motra dhe vëllezër. Më pëlqen familja e madhe.Arsyeja e vetme pse s’kam bërë fëmijë është se s’jam ndjerë gati, por edhe Zeni s’më ka bërë presion dhe pse e dëshiron shumë.

Unë jam 28-vjeç dhe shoqet e mia kanë mentalitet tjetër. Nuk mendojnë se fëmijë duhet bërë tani me patjetër. Unë dua t’i dedikohem 100% fëmijës tim, jo të ma rrisin të tjerët. Gjithsesi, fëmija mund të vijë pas martese.”- përfundoi Armina.

Armina Mevlani flet për dasmën, fëmijët e Shkëlzen

Çifti u fejua tetorin e kaluar përmes një ceremonie shumë private.

MOS I HUMBISNI