Instagramming

Ata që janë po aq të lumtur sa Venera dhe Lindi, të dëgjojnë këngën e tyre të re!

Shkruar nga Anabel

12 Gusht 2019

Ata që janë po aq të lumtur sa Venera dhe Lindi, të

“M’flen në shpirt”, titullohet kënga e re e çiftit të këngëtareve dhe mesa kuptuam, është një fotografi e qartë e marrëdhënies së tyre. Personazhet kryesore në klip janë vetë Venera Lumani dhe Lind Islami dhe video është ndërtuar me pjesëza kujtimesh nga jeta e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lind Islami (@lind_islami) on

Melodia ritmike duket se është në harmoni të plotë me tekstin e shkruar nga vetë çifti, që siç thonë në këngë, pavarësisht zënkave dhe lëndimeve kthehen sërish tek njëri tjetri!

Ata që janë po aq të lumtur sa Venera dhe Lindi, të

I gjithë videoklipi tregon çaste nga udhëtimet e bëra së bashku, momente spontane, puthje romantike dhe situata më shumë se reale për një çift të dashuruarish.

Në këtë periudhë ndarjesh dhe krize romanticiteti, ata që janë ende të lumtur me partnerët do ta gjejnë veten tek “M’flen në shpirt”.

MOS I HUMBISNI