KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Top List

Sondazh: A influencoheni nga ndokush në Instagram?

Shkruar nga Anabel

12 Korrik 2019

Jemi të bindur se po të klikoni në dhjetë profile në Instagram, të paktën dy do të kenë në bio etiketimin “influencer.” Pra, i gjithë qëllimi i atij profili është që personazhi pas tij të ekzistojë dhe të influencojë audiencën me zgjedhjet e tij, qofshin veshje, këpucë, aksesorë produkte për kujdesin ndaj vetes, bizhuteri, hotele, dieta etj.

Por, a influencohet njeri?

 
Shtepi ne shitje

MOS I HUMBISNI