KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Style Tips

Këto rroba banje janë bërë për vajzat me gjoks të vogël!

Shkruar nga Anabel

11 Korrik 2019

Asnjë vajzë nuk ka mjaftueshëm rroba banjo sa për të thënë "s'dua të reja"! Gjithsesi, sot jemi këtu për vajzat me gjoks të vogël! Nuk është fare e thjeshtë siç tingëllon, të gjesh rroba banje për vajzat e imëta, prandaj që t'jua lehtësojmë procesin e kërkimit, hidhini një sy modeleve më poshtë.

Nisim me modelin klasik të bikinive.  Do të jeni komode dhe do të dukeni bukur njëkohësisht.

Do të nxiheni çuditshëm, por të gjithë sytë do të jenë tek ju!

Një palë rroba banjo me vija janë domosdoshmëri. Krijojnë iluzionin e një gjoksi më të madh dhe nxjerrin më të mirën e siluetës suaj.

Kjo prerje është bërë për vajzat me gjoks të vogël, kështu që mos u mendoni fare.

Lidhja është një detaj që e bën më interesante pjesën e sipërme. 

Bikinit me një krahë janë trendi i fundit në Instagram. Gjoksi i vogël, përbën avantazh për një model si ky!

Mund të luani me prerjen sipas dëshirës suaj! 

MOS I HUMBISNI