Celebrity

Zbulohet telefonata sekrete: Brad telefonoi Jennifer- in fiks sapo u nda nga Angelina

Shkruar nga Anabel

11 Korrik 2019

Zbulohet telefonata sekrete: Brad telefonoi Jennifer- in fiks sapo u nda nga

Lajmi i fundit: Brad Pitt telefonoi ish- bashkëshorten Jennifer Aniston fill pasi u nda me Angelina Jolie- n! Raportohet se gjatë kësaj periudhë të vështirë, ylli i Hollywood- it e ndjeu të nevojshme të fliste me Aniston- in. Kjo e fundit nuk ka nguruar ta dëgjojë Pitt- in dhe brengat e tij, teksa ky i fudnit i ka kërkuar ndjesë për komentin e hidhur që lëshoi dikur, fiks pasi u nda nga Aniston- i. Asokohe, Pitt- i tha se martesa me Jennifer- in e kishte trashur, mërzitur.

Një burim për “Us Weekly” rrëfeu se Pitt telefonoi Aniston- in dhe i tregoi se po përballej me vështirësi dhe një stres të jashtëzakonshëm pas ndarjes. I njëjti burim tha madje se dyshja gjeti terrem pse jo, për një bashkim të mundshëm, foli rreth së shkuarës por në fund palët ranë dakord për të mbetur veçse miq.

Zbulohet telefonata sekrete: Brad telefonoi Jennifer- in fiks sapo u nda nga

Përsa i përket divorcit Pitt- Jolie, ende procedurat nuk janë finalizuar për shkak të mosrënies dakord me kushtet dhe detajet e ndarjes.

MOS I HUMBISNI