KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Mbani frymën: Epokë e re për Khloe Kardashian!

Shkruar nga Anabel

26 Qershor 2019

Nuk ndodh shpesh që të jemi të gjithë në një mendje, përveçse kur bëhet fjalë për Khloe Kardashian. Ajo vajzë po që i ka kaluar të gjitha! Jo vetëm u tradhtua kur ishte shtatzënë nga partneri i saj, por iu desh të përjetonte një skandal të dytë, pjesë e së cilës ishte mikesha e ngushtë e familjes.

Është e qartë që gjërat s’kanë shkuar aspak mirë për të...Deri tani, sepse ditë më të bukura po shfaqen në horizontin e saj! Pikë së parë, gjasat që ta ketë harruar tërësisht Tristan-in janë të mëdha. Themi kështu, nisur nga postimi i fundit në Instagram-in e saj, ku krejt papritur na njofton se është e dashuruar.

“Njerëzit e mençur thonë se vetëm budallenjtë nxitohen.”- shkruhet në foton e Khloe-s, në përshkrimin e të cilës lexohet.

“S’kam ç’të bëj, jam e dashuruar me ty!”

Çfarë?! Epokë e re?!

Ndjekësit kanë nisur dyshimet e para, por nëse është kështu, ditë më të mira janë rrugës.

Nga ana tjetër, ka nga ata që janë konfuzuar nga ky postim dhe mendojnë se bëhet fjalë për Tristan-in.

Është gjëja e fundit që duam të mendojmë, por...kurrë s’i dihet!

Shtepi ne shitje

MOS I HUMBISNI