KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Instagramming

Tradita për t’u pasur zili e Armina Mevlanit dhe shoqërisë së saj

Shkruar nga Anabel

19 Qershor 2019

Armina Mevlani është për t’u pasur zili në përgjithësi, por tani, pak më shumë.

Zëreni se ka nisur zyrtarisht sezoni i pushimeve dhe Armina, porsi gjithë ne njerëzit e tjerë, po planifikon të sajat. Në një video të vjetshme, postuar para pak orësh, ajo foli pak – më saktë shkruajti – për një traditë më shumë se dhjetë vjeçare mes saj dhe shoqërisë së saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

“Në pak ditë do të jem në Mikonos me shoqërinë time, një traditë që e respektojmë që prej 2008-s. Çdo vit ikim me pushime bashkë, të gjitha shoqe fëmijërie. Kemi qenë në shumë vende si Greqi, Turqi, Spanjë, Amerikë, Itali dhe tani, sërish në Mikonos,” shkruan Armina.

Ndërkohë, ne s’bëhemi dot për kafe të dielën në mëngjes.

Shtepi ne shitje

MOS I HUMBISNI