Top List

Video epike: Moderatoret që shpërthyen në të qeshura live në emision

Shkruar nga Anabel

12 Qershor 2019

Video epike: Moderatoret që shpërthyen në të qeshura live

Jo më larg se sot në mëngjes, moderatoren e emisionit të mëngjesit në Report Tv, “Rreze Dielli”, si për dreq e kapi e qeshura live në emision. Bela Mero e pati të pamundur të kontrollonte të qeshurën (fundja pse duhet ta bëjë) pasi siç dukej i kujtohej biseda e bërë me bashkë-prezantuesin, Albanin, gjatë reklamave. “Kur Belën e kap e qeshura live. S’ke ç’i bën, kështu është kur ke një partner karagjoz,” shkruan Albani në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALBAN MUSA (@alban.musa) on

Nisur nga kjo, le të kujtojmë disa raste të tjera kur moderatoret shpërthyen në të qeshura live në emision.

Teksa Fatos Lubonja komentonte një foto të kryeministrit Rama me një papagall, Mirela Milori vetëm qeshte.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olti Curri (@olticurri) on

Po kështu edhe Rudina Magjistari, e cila shpërtheu në të qeshura për shkak të një lapsusi të Zonjës Tefta.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

Kur drejtonte emisionin e pasdites në Vizion Plus, Anila Çela gjithashtu e pati të pamundur të mos qeshte fill sapo e ftuara u shpreh se “emrin e vajzës e ka vendosur si kod në Instagram”.

Listës iu bashkua edhe Stela Kotri:

Përfundojmë me një ndër momentet më epike në televizionet shqiptare: Pranvera Borakaj! "Aman se e kisha harruar këtë. Ndërsa bënim lidhjen me Skype, korrespondenti nuk e mbante videon nga zonja Rita, por nga shtëpia dhe në dhomë lëvizte i shoqi me tuta, se ora 9 e mëngjesit. Unë insistoja që ta kthenim kamerën nga vetja, por ishte e pamundur. Dhe në momentin që e ktheu, aty u ndërpre lidhja. Ndërsa unë bëja pyetje, shikoja vetëm një zotëri që lëvizte me tuta në dhomë dhe e ftuara nuk ishte asgjëkundi," shkroi Pranvera në nëntor të 2018-s.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pranvera Borakaj (@pranveraborakaj) on

Shtojcë: Nuk ka ndodhur live, por gjatë momentit të xhirimit të emisionit, megjithatë po e bëjnë pjesë të listës edhe këtë video të Ermal Peçit me Blerina Brakën. Ju garantojmë të qeshura pafund.

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI