KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

'S'më besohet që duhet të mbroj veten': Dua Lipa revoltohet me fansat!

Shkruar nga Anabel

12 Qershor 2019

Orë më parë, Dua Lipa postoi në llogarinë e saj të Instagram-it disa foto të sajat kur ishte ende fëmijë. Ndryshe nga herët e tjera, këtë herë s’e bëri nga nostalgjia, por se u ndje e “detyruar”. I publikoi për t’i treguar fansave që nuk ka asnjë grimcë fotoshopi në fotot e saj kur ishte bebe.

Buzët e plota, kaçurrelat dhe tiparet karakteristike të këngëtares, duket se kanë bërë të dyshojnë shumë prej ndjekësve të saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

“Për gjithë njerëzit që thanë se kisha modifikuar fotot e mia të fëmijërisë për t’i bërë buzët të më dukeshin më të mëdha. Janë çmendur!! Nuk më besohet që po më duhet të mbroj veten.”- shkruan Dua.

Ylli 23-vjeçar, javë më parë është akuzuar nga një grup fansash të cilët i thanë se buzët e saj ndryshojnë nga një foto në tjetrën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

“Tani nuk mund të besojmë as fotot e njerëzve kur kanë qenë të vegjël!”- shkruan dikush dhe i njëjti koment, i përsëritur bëri që Dua Lipa të vërtetonte të kundërtën me foto nga kënde të ndryshme.

MOS I HUMBISNI