Shopping now!

Ku të gjejmë një fustan si ky i Lorit?

Shkruar nga Anabel

4 Qershor 2019

Ku të gjejmë një fustan si ky i Lorit?

Kjo është ndër veshjet më të spikatura të Lori Hoxhës kohëve të fundit në Instagram: Një fustan i tejdukshëm i bardhë me polka dot, të cilin blogerja ka preferuar ta lidhë në bel për t’i dhënë një tjetë pamje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Po të njëjtin fustan mban veshur edhe bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana Fejzullahu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

Fustani prej tyli është nga Zara dhe kushton 5,490 lekë dhe vjen në dy versione, i bardhë dhe i zi.

Ku të gjejmë një fustan si ky i Lorit?
ZARA - POLKA DOT TULLE DRESS - 5,490 ALL
Ku të gjejmë një fustan si ky i Lorit?
ZARA - POLKA DOT TULLE DRESS DETAILS - 5,490 ALL

Prej kohëh veshjet me pika qëndrojnë në modë. Gjatë verës mund ta pasuroni garderobën me një palë pantallona të gjera,

Ku të gjejmë një fustan si ky i Lorit?
BERSHKA - 2,490 ALL

këmisha

Ku të gjejmë një fustan si ky i Lorit?
MANGO - Polka-dot print blouse - 3,990 ALL
Ku të gjejmë një fustan si ky i Lorit?
Massimo Dutti - POLKA DOT COTTON SHIRT - 7,990 ALL

dhe fustane.

Ku të gjejmë një fustan si ky i Lorit?
FASHION NOVA - Polka Dot Mini Dress - White/ Black - $39.99

Rrobat e banjës nuk përbëjnë përjashtim.

Ku të gjejmë një fustan si ky i Lorit?
FASHION NOVA - Polka Dot Bodysuit - Red/Combo - $22.99

MOS I HUMBISNI