Shopping now!

Si të blini çanta Prada, Bvlgari, Armani, Moschino etj për vetëm 8,000 lekë në Tiranë

Shkruar nga Anabel

21 Maj 2019

Si të blini çanta Prada, Bvlgari, Armani, Moschino etj për

Siç kemi shkruar në një tjetër artikull, edhe pse regjimi komunist u përpoq të rrafshonte çdo përqasje origjinale apo dallim klasor, koha rrodhi shpejt dhe Shqipëria u josh nga magjia e emrave gjigantë Chanel apo Hermès. Pyetjes “A gjen firmato në Shqipëri”, i kemi dhënë përgjigje, ndaj në këtë artikull do të përqëndrohemi tek çantat firmato, të cilat mund t’i gjeni me një çmim të arsyeshëm.

Sezoni i ri ka nevojë për ndryshime në garderobë, të cilën mund ta pasuroni pa qenë nevoja të zbrazni kuletën.

~ Një çantë dore Max Mara, me print krokodili, ideale për evente shik. Megjithatë për shkak të rripit prej zinxhiri mund ta përdorni edhe gjatë përditshmërisë.

Si të blini çanta Prada, Bvlgari, Armani, Moschino etj për
MAX MARA/ Ç‏MIMI: € 44 - viaanabel.al

~ Flasim pak për Moschino? Na vijnë ndërmend shumë modele, por përzgjodhëm këtë të dizenjuar me qepje në formë rombesh dhe detaje metalike. Mund të “lundrojnë” mijëra produkte të nevojshme brenda saj.

Si të blini çanta Prada, Bvlgari, Armani, Moschino etj për
LOVE MOSCHINO/ Ç‏MIMI: € 50 - viaanabel.al

~ ...Dhe meqë po flisnim për çantat e mëdhaja, ja një tjetër model i Bvlgari 

Si të blini çanta Prada, Bvlgari, Armani, Moschino etj për
BVLGARI/ Ç‏MIMI: € 48 - viaanabel.al

ose diçka të ngjashme të Armani Jeans.

Si të blini çanta Prada, Bvlgari, Armani, Moschino etj për
ARMANI JEANS/ Ç‏MIMI: € 26 - viaanabel.al

~ Printet florale i japin gjithmonë dritë dhe stil veshjeve.

Si të blini çanta Prada, Bvlgari, Armani, Moschino etj për
TED BAKER/ Ç‏MIMI: € 62 - viaanabel.al

~ Kemi shkruar mjaftueshëm për nuancat e të gjelbërtës këtë sezon, ndaj një çantë njëngjyrëshe e tillë është padyshim një blerje e zgjuar. Sikur të mos mjaftonte, është lehtësisht e kombinueshme.

Si të blini çanta Prada, Bvlgari, Armani, Moschino etj për
TED BAKER/ Ç‏MIMI: € 62 - viaanabel.al

~ Në mos vetëm të gjelbërt, zgjidhni një model të kombinuar me printe dhe ngjyra të ndryshme.

Si të blini çanta Prada, Bvlgari, Armani, Moschino etj për
UGG/ Ç‏MIMI: € 61 - viaanabel.al

Po kështu nuk përjashtohen nga blerjet as portofoli:

Si të blini çanta Prada, Bvlgari, Armani, Moschino etj për
BRACCIALINI/ Ç‏MIMI: € 44 - viaanabel.al
Si të blini çanta Prada, Bvlgari, Armani, Moschino etj për
PRADA/ Ç‏MIMI: € 55 - viaanabel.al
Si të blini çanta Prada, Bvlgari, Armani, Moschino etj për
MOSCHINO/ Ç‏MIMI: € 62 - viaanabel.al

Të tjerë aksesorë i gjeni këtu, ndërsa këtu lexoni si të mos bini pre e mashtrimeve të dyqaneve online në Shqipëri.