KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Top List

VIP- at shqiptarë: Majku është zyrtarisht bjond, por kush tjetër?

Shkruar nga Anabel

20 Maj 2019

Disa minuta më parë, Majku befasoi ndjekësit e tij, kur në profilin e llogarisë së Instagram- it postoi këto dy fotografi:

Reperi sapo i është bashkuar listës së burrave shqiptarë që guxuan të çelnin drastikisht ngjyrën e flokëve.

Bruno i Three Dots- ave është njëri prej tyre. Nga kështu:

këngëtari preferoi t’i kthente në bjondë:

Për të, ky vendim nuk qe diçka kalimtare. Publiku është familjarizuar me flokët e tij dhe Bruno identifikohet lehtësisht si bjondi i grupit.

Ndër eksperimentimet e shumta të Bojken Lakos me flokët, ishin dhe ato bjondë me të cilët artisti duket se ka gjetur veten:

Isli Islami provoi dikur të ishte bjond

por nuk zgjati shumë!

Po kështu, Ledion Liçdo qe ndër të parët që guxoi të shfaqej në ekran me flokë bjondë, thuajse në platin:

Së fundmi, listës iu bashkua edhe Fero, për të cilin komentuesit janë duke akuzuar momentalisht Majkun që kopjoi pikërisht reperin e ri.

Duhet thënë se e verdha e Feros qe tepër fosforeshente.

Të tjerë bjondë shqiptarë (të lyer ose natyralë):

Endri Prifti

Sabiani

Seven Saraqi

MOS I HUMBISNI