KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Plot 76 paruke! Katy Perry befason me performancën e saj

Shkruar nga Anabel

20 Maj 2019

Me shumë mundësi po vrisni mendjen se si mund t’i bëni bashkë 76 paruke. Katy Perry ia doli duke u ngjitur me to në skenë, pa lënë asnjërën pas.

 

Dje, Perry performoi në finalen e “American Idol” (sezoni 17), këngën “Con Calma”me yllin e reggaeton- it, Daddy Yankee- n.


35- vjeçarja mbante vënë një paruke gjigante, mbi të cilën qëndronin të varura disa gota të gjelbra dhe rozë martini.

Flokët e artistes u shoqëruan me një trupore portokalli të ndezur dhe rrip e reçipeta rozë.

Në fakt Katy është njohur historikisht për look- un e saj ekstravagant. Gjatë karrierës së saj dhe eventeve të ndryshme nuk kanë munguar maskimet apo veshjet e çmendura.

American Idol, nata Disney, 2019
Met Gala 2019
Në festën pas Met Gala 2019
2009 MTV Europe Music Awards
Met Gala 2018

MOS I HUMBISNI