Style Tips

Jeni gati për 'stilin e gjyshes' këtë verë?

Shkruar nga Anabel

16 Maj 2019

Jeni gati për 'stilin e gjyshes' këtë verë?

Për t’u sqaruar, e kemi fjalën për shallin, stilin e shallit. Jo për atë prej leshi. Ndërkohë që ka me qindra mënyra për të veshur një shall, një prej tyre është më i famshmi aktualisht në Instagram dhe ju bën të dukeni thjesht WOW!

E kemi fjalën për këtë! “Stili i gjyshes”nuk do t’ju zhgënjejë dhe këtë ua sigurojnë VIP-at që e kanë provuar para të gjithëve ne.

Jeni gati për 'stilin e gjyshes' këtë verë?

Mbretëresha përshembull e di mirë ç’është klasi dhe nuk kursehet aspak që hera herës të shfaqet me një shall të lidhur kështu.

Jeni gati për 'stilin e gjyshes' këtë verë?

Rihanna gjithashtu i ka dhënë një pamje krejt tjetër shallit të mëndafshtë, e ndërsa Rocky zgjodhi ta veshë në tapetin e kuq.

Jeni gati për 'stilin e gjyshes' këtë verë?

Përveçse do të dukeni bukur, shalli i gjyshes ju mbron nga ditët e nxehta! S’ka asnjë shans që koka juaj të nxehet nëse keni një shall të tillë të vënë në të.

Nuk humbisni gjë nëse e provoni! Vetëm mos harroni që bashkë me super trend-in të vendosni një palë syze.

MOS I HUMBISNI