Showbiz dhe TV

Nisur nga Tuna dhe Patrisi: Si të stërvitesh me partnerin/en

Shkruar nga Anabel

16 Maj 2019

Nisur nga Tuna dhe Patrisi: Si të stërvitesh me partnerin/en

Me rastin e ditëlindjes së Patris Berishës, Altuna Sejdiu postoi një sërë fotosh, ndër to edhe këtë këtu:

Nisur nga Tuna dhe Patrisi: Si të stërvitesh me partnerin/en

Marrë shkas nga stërvitja dyshe e çiftit, në këtë artikull do t’ju njohim me disa ushtrime që mund të realizoni në bashkëpunim me njeriun tuaj të zemrës.

Së pari na lejoni t’ju kujtojmë se të ushtruarin në çift e kemi parë te disa emra të njohur. Britney Spears poston vazhdimisht video me partnerin:

Nisur nga Tuna dhe Patrisi: Si të stërvitesh me partnerin/en

si dhe Jennifer Lopez po ashtu:

Nisur nga Tuna dhe Patrisi: Si të stërvitesh me partnerin/en

Si fillim, niseni me një stërvitje 10 minutëshe në shtëpi:

Por nëse nuk keni kohë për të humbur dhe dëshironi të djersini fuqishëm në palestër, hidhini një sy kësaj videoje:

Mbani mend diçka: stërvitja në çift është shumë më e këndshme, motivuese dhe e shëndetshme për marrëdhënien tuaj.

MOS I HUMBISNI