KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Taylor foli për depilimin e këmbëve në dush dhe përgjigjja i konfuzoi të gjithë!

Shkruar nga Anabel

16 Maj 2019

Së fundmi, Taylor Swift ishte e ftuar në "The Ellen DeGeneres Show" ku ndër disa prej pyetjeve të rëndësishme që iu bënë ishte edhe “nëse i depilonte ose jo këmbët në dush”. Përgjigjja e këngëtares qe akoma më interesante.

Swift tha se i depilon çdo ditë dhe se kremi i rrojës shërben si sapun. Kështu mënjehërë, mbarë Twitter- i ngriti pyetjen: A shërben vërtetë?”.

“Po [i depiloj këmbët] sepse kur e bën këtë gjë, kremi i rrojës është si sapun, apo e kam gabim?”

Mesa duket...

“Taylor Swift tha se kremi i rrojës është sapun, dhe për aq kohë sa ajo i rruan këmbën, nuk ka nevojë t’i lajë në dush.” shkroi dikush.

 
 

MOS I HUMBISNI