Celebrity

Pas 11 vitesh, Taylor pendohet për hakmarrjen ndaj ish- it

Shkruar nga Anabel

15 Maj 2019

Pas 11 vitesh, Taylor pendohet për hakmarrjen ndaj ish- it

11 vite më parë, Taylor Swift dhe Joe Jonas jetuan një romancë të shkurtër, gjithë drama e show. Dyshja qe bashkë nga korriku i 2008- s, deri në tetor të të njëjtin vit, ku ishte Joe ai që e mbylli lidhjen përmes një telefonate që zgjati vetëm 25 sekonda.

Ç’bëri asokohe Taylor? Atë që di të bëjë më mirë, U HAKMORR përpara  të gjithëve, ashtu siç duhej. Të paktën kështu mendoi asokohe (tani jo më!).

Këngëtarja u ftua në “The Ellen DeGeneres Show” dhe nuk la gjë pa treguar e thënë (Videoja e mëposhtme).

“Nuk kemi folur më, por e di çfarë, një ditë do të gjej dikë shumë shumë të mirë që do jetë i duhuri për mua. Kur ta shoh atë person, as që nuk do më kujtohet djali që u nda me mua përmes një telefonate kur isha 18 vjeçe.”

Po ç’mendim ka sot Taylor për gjithë këtë?

Pas 11 vitesh, Taylor pendohet për hakmarrjen ndaj ish- it

E ftuar së fundmi, përsëri në “The Ellen DeGeneres Show”, artistja la të kuptohej se ishte penduar. Pyetjes se cili është kujtimi më i sikletshëm që ajo ka, këngëtarja iu përgjigj pikërisht me këtë incident.

“Ishte e tepërt. Ishte e tepërt. Eh, isha 18 vjeçe. Tani që e kujtojmë qeshim.”

Fill pas ndarjes, Taylor u hakmor edhe me dy projekte muzikore, saktësisht  "Last Kiss" and "Forever and Always" .

Ju kujtojmë se tashme Joe është i martuar me yllin e “Game of Thrones”, Sophie Turner, e ndërsa Taylor është në një lidhje me Joe Alwyn.

MOS I HUMBISNI