KESHILLA PER BLERJET TUAJA
How to wear

Ç’të veshësh në ditë si këto

Shkruar nga Anabel

15 Maj 2019

Jemi në maj e megjithatë ditët e ngrohta s'duken asgjëkundi. Sidoqoftë, me pak imagjinatë do mund të bini në gjurmët e pranverës. Si thoni për:

~Ngjyra pastel të bëra bashkë~

~Jumpsuit dhe taka~

~Fund i gjatë dhe pallto~

~Fund me xhaketë~

~Fustan dhe atlete~

~Fund mëndafshi kombinuar me pulovër~

~Pallto me printe kafshësh shoqëruar me xhinse~

~Xhins njëngjyrësh~

~Kostum~

~Stil retro~

~Fustan mbi bluzë~

~Fustan më mëngë të gjata dhe këpucë~

~Fustan i punuar + xhaketë~

MOS I HUMBISNI