Celebrity

Ç’do thoshte mami po t’ju shihte kështu? Fiks atë tha dhe mami i Rita Orës

Shkruar nga Anabel

14 Maj 2019

Ç’do thoshte mami po t’ju shihte kështu? Fiks atë

Zërat thonë se Rita Ora dhe Liam Payne po dalin bashkë. Dyshja u fotografua në një darkë romantike mbrëmë dhe shanset që të jenë vërtet bashkë, s’janë aspak të vogla. Fundja, Liam sapo u nda nga ish-bashkëshortja. Rita sapo u nda nga Andrew Garfield. Pse të jenë beqarë veç e veç, kur mund të jenë beqarë bashkë.

Rita, duke e vlerësuar si duhet situatën, veshi një set, fund dhe bluzë me kurriz zbuluar. Vera, e ëma, reagoi fiks si çdo nënë shqiptare.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

“Paske harruar të veshësh gjysmën e bluzës, do të ftohesh mam,” komenton Vera në shqip. Sigurisht, nuk harroi të shtonte versionin në anglisht për pjesën tjetër të ndjekësve.

Ç’do thoshte mami po t’ju shihte kështu? Fiks atë

Po ju, në ç’moshë filloi t’ju linte mami të dilnit pa kanotiere nga shtëpia?

MOS I HUMBISNI