Social Buzz

Shqiptarët që shijuan Live ndeshjen Ajax - Tottenham

Shkruar nga Anabel

14 Maj 2019

Shqiptarët që shijuan Live ndeshjen Ajax - Tottenham

Për herë të parë, Pepsi ju dha mundësinë 20 sportdashësve shqiptarë dhe kosovarë nëpërmjet promocionit “Kampionët së bashku”, të ndiqnin LIVE në “Johan Cruyff Arena” ndeshjen e kthimit të gjysmë-finales të UEFA Champions League, Ajax-Tottenham.

Fituesit fatlumë të shorteut të Pepsi patën fatin të ndodheshin mes mijërave fansave të tjerë të futbollit për të shijuar LIVE duelin midis këtyre dy skuadrave.

Shqiptarët që shijuan Live ndeshjen Ajax - Tottenham

Biletat e dhuruara nga Pepsi, bënë realitet ëndrrën e fituesve, të cilët përgjatë 95 minutave përjetuan LIVE ethet e një ndeshje dramatike të mbushur me surpriza. Fituesit, përveç kësaj eksperience unike dhe të paharruar, patën mundësinë të vizitojnë vendet më të njohura turistike të Amsterdam-it.

Pepsi, sponsor zyrtar i UEFA Champions League, do të vazhdojë të ofrojë dhurata dhe surpriza për konsumatorët e tij deri në finalen e madhe në 1 Qershor.

MOS I HUMBISNI