Celebrity

Arsyeja pse Sophie Turner dhe Joe Jonas u martuan papritur

Shkruar nga Anabel

3 Maj 2019

Arsyeja pse Sophie Turner dhe Joe Jonas u martuan papritur

Dasma e papritur e Sophie Turner dhe Joe Jonas ishte një surprizë për të gjithë, pasi të dy u shprehën më parë se “po planifikojnë një dasmë këtë verë në Francë”. Sipas People, dasma në Francë do të realizohet gjatë verës dhe se ceremonia në Las Vegas ishte thjesht për ta bërë ligjore martesën e tyre.

Arsyeja pse Sophie Turner dhe Joe Jonas u martuan papritur

Në Francë, një martesë simbolike ose fetare nuk përbën martesë ligjore, ndaj të dy u martuan paraprakisht në SHBA.

Kjo do të thotë që Maisie Williams (mikesha e ngushtë e Sophie-t dhe shoqëruesja e nuses) do të ketë momentin e saj special në dasmën e ardhshme në Francë.

Arsyeja pse Sophie Turner dhe Joe Jonas u martuan papritur

MOS I HUMBISNI