KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Social Buzz

Paska lindur Meghan Markle?!

Shkruar nga Anabel

15 Prill 2019

Princ Harry dhe Meghan Markle pozojnë jashtë Lindo Wing me beben e sapolindur.

Këtë menduam ne kur pamë foton e mësipërme. Por jo.

Fatkeqësisht, është një lojë e vogël e internetit!

Bëhet fjalë për dy njerëz që i ngjajnë shumë Dukës dhe Dukeshës dhe një kukull e lezetshme. As sfondi në këtë foto s’është i vërtetë. Dyshja gjendet jashtë një dyqani Jack Wills që ngjason shumë me hyrjen e spitalit ku pritet të lindë bebushi mbretëror.

Ja ku janë sërish në një market duke kërkuar lodra për “vajzën.”

Dhe ja ku janë duke paguar te kasa si njerëz të thjeshtë.

Nuk është nevoja ta themi, por jemi shumë të zhgënjyer.

MOS I HUMBISNI