KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Shtepia VIP

Brenda shtëpisë përrallore të Justin dhe Hailey-t

Shkruar nga Anabel

30 Mars 2019

Hailey dhe Justin mund të mos jenë në periudhën më të bukur të jetës së tyre, megjithëse kjo nuk i pengon të qëndrojnë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe të postojnë foto në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

Dy ditë më parë, Hailey postoi këtë foto të Justin-it dhe mjaftojnë disa detaje për të gjetur pamjet e shtëpisë. Interneti ta lehtëson punën. Sipas Cosmopolitan, bëhet fjalë për këtë shtëpi.

Banesa ndodhet në Bevery Hills, California dhe është ndërtuar në vitin 1932.

Mund t’i përshkruajmë pamjet, por ç’të themi. Jemi pa fjalë. Pikë

MOS I HUMBISNI